Dropshipping

Dropshipping

V rámci spolupráce s firemními klienty, velkoodběrateli a provozovateli e-shopů nabízíme možnost dropshippingu. Pro využití služby dropshippingu je třeba se přihlásit nebo vytvořit registraci na našem webu.

Ve svém internetovém obchodě můžete nabízet zboží, které nemáte na skladě. Poté, co si zákazník zakoupí zboží ve vašem e-shopu, si jej objednáte u nás a my je pošleme přímo zákazníkovi (Zásilkovnou nebo přepravní společností PPL, DPD nebo GLS).

Zboží dodáváme vašemu zákazníkovi s vaší fakturou nebo dodacím listem a balík bude mít štítek s adresou vašeho on-line obchodu. Přepravní štítky si vytvoříte sami v administračním rozhraní vašeho smluvního dopravce.

Proto k objednávce, kterou budete posílat formou dropshippingu, je třeba dodat fakturu a štítek. O odesílání zásilky vás budeme informovat. Můžete to také sledovat v administračním rozhraní dopravce, kde jste vytvořili štítek.

V případě reklamace se zboží vrací přímo vám.

Cena za vyřízení objednávky formou dropshippingu činí 30 Kč.

V případě zájmu o jakékoli další informace nás neváhejte kontaktovat na emailu info@treniteco.com nebo na telefonním čísle (+420) 777 16 33 13.

Košík
Začněte psát název produktů, které chcete najít