Vážení zákazníci. Objednávky přijaté po 4.7.2022 budou odeslány po 18.7.2022.

Vrácení, výměna a reklamace

Vrácení zboží

Veškeré zboží zakoupené v internetovém obchodě nám můžete bez udání důvodu vrátit do 30 dnů. Doba pro vrácení zboží běží ode dne, kdy jste objednávku převzali. Poštovné hradí zákazník. Nepoužité zboží, které chcete vrátit, zabalte, do balíku vložte dodací list a formulář na vrácení zboží. Zboží nám můžete vrátit prostřednictvím České pošty nebo přepravní společnosti na následující adresu:

Tastimax s.r.o.
Střelničná 1978/18
Praha 8 Libeň
18200

Pokud chcete vrátit zboží přes Zásilkovnu, prosíme poslat na výdejní místo č. 3796, BOTABOTA, Střelničná 1660/31 182 00 Praha. Abychom mohli zásilku převzít, nezapomeňte uvést naše kontaktní údaje - telefon: (+420) 777 16 33 13, email: info@treniteco.com. Pro zaslání zásilky k nám nepoužívejte službu Balík na poštu a neposílejte na dobírku, zásilka by nebyla převzata. Doporučujeme posílat zboží jako doporučené psaní nebo doporučený balík, abyste mohli zásilku sledovat. Doporučujeme také, abyste si uschovali podací lístek nebo potvrzenku k zásilce a číslo pro sledování, dokud neobdržíte zpátky své peníze. Vrátíme peníze okamžitě, jakmile nám zboží dorazí.

Formulář na vrácení/reklamace zboží

Ke stažení zde.  

Výměna

V internetovém obchodě není zavedena výměna zboží, pouze vrácení. Vraťte nám zboží dle návodu výše a objednejte si nové. Vrátíme peníze okamžitě, jakmile nám zboží dorazí.  

Reklamace

Před reklamací si prosím přečtěte reklamační řád. Dále postupujte dle návodu pro vrácení zboží. V případě oprávněné reklamace má Kupující právo na náhradu nutných nákladů spojených s reklamací.  

Reklamační řád

1. Vyskytne-li se u zakoupeného zboží vada, má zákazník právo tuto vadu reklamovat.

2. Vadou se rozumí změna vlastností zboží, jež je zapříčiněna použitím nevhodného nebo nekvalitního materiálu, nedodržením výrobní technologie nebo nevhodného konstrukčního řešení.

3. Za vadu nelze považovat změnu (vlastnosti) zboží, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku jeho opotřebení, nesprávného používání, nedostatečné nebo nevhodné údržby, v důsledku přirozených změn materiálů, z nichž je zboží vyrobeno, v důsledku jakéhokoliv poškození uživatelem či třetí osobou nebo jiného nesprávného zásahu.

4. Záruční doba na spotřební zboží je 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží.

5. Záruční dobu nelze zaměňovat s životností zboží, tj. dobou, po kterou při správném používání a správném ošetřování včetně údržby může zboží vzhledem ke svým vlastnostem, danému účelu a rozdílností v intenzitě jeho užívání vydržet.

6. Reklamaci je nutné uplatnit bez zbytečného odkladu ihned, jakmile se vada objevila. Případné prodlení při pokračujícím užívání zboží může způsobit prohloubení vady a následné znehodnocení zboží, které může vést k zamítnutí reklamace.

7. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. Pověřený pracovník může v odůvodněných případech se zákazníkem dohodnout lhůtu delší.

Košík
Začněte psát název produktů, které chcete najít